هیتر تشعشعی/هیتر تابشی/هیتر کاتالیستی

عملکرد دستگاه همانند گرم‌کن‌های معمولی با گاز شهری هست و دمای ایجاد شده توسط آن‌ها بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ درجه ‎سانتی‌گراد می‌باشد. این محصول برای تولید گرمایش نیاز به شعله نداشته و این امر باعث می‌شود که ایمنی محصول به خوبی افزایش پیدا کند و استفاده از این نوع وسیله‌های گرمایشی در محیط‌های که وجود شعله مخاطراتی به همراه دارد، بسیار مناسب باشد. به دلیل نبود شعله، گازهای سمی تولید شده نزدیک به صفر بوده و این امر ایمنی محصول را برای استفاده در کاربردهای صنعتی و خانگی افزایش می‌دهد. بازدهی بالاتر این محصول نیز باعث می‌شود در مصرف انرژی صرفه‌جویی را به همراه سایر ویژگی‌ها به همراه داشته باشد.

جذابیت‌ها

  • عدم وجود نمونه داخلی
  • پتانسیل صادرات

چالش‌ها

مهم‌ترین چالش این محصول عدم شناخت کافی بازار از این فناوری بوده که این امر باعث شده بازار این محصول محدود شود. همچنین اخذ تاییدیه‎های استاندار برای این محصول یکی از نقاط کلیدی برای بازارسازی می‌باشد. علاوه بر این مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت این محصول، تولید داخل نمی‌باشد و ممکن است در تامین این مواد در حجم بالا مشکل ایجاد شود. همچنین قیمت بالاتر این محصول نسبت به تکنولوژی‎های قدیمی‌تر می‌تواند بر روی فروش آن اثر داشته باشد که با توجه به کارایی بسیار بهتر ممکن این افزایش قیمت نادیده گرفته شود.

میزان سرمایه مورد نیاز

۴ میلیارد تومان

تمایل به سرمایه‌گذاری

در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در این طرح هستید، فرم زیر را پر کنید. ما در کاریز خیلی زود با شما تماس تلفنی می‌گیریم.
    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *