کاریز تجربه

بسیاری از افراد، از شرایط کاری خود راضی نیستند. کافی است کارآفرین موفقی را ملاقات کنند یا خبری از موفقیت‌های یکی از دوستان یا همکاران سابقشان بشنوند تا با آهی سوزناک، آرزوی خود برای کارآفرینی و راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید را یادآور شوند. اما کارآفرینی هم به‌رغم جذابیت‌های بسیار زیاد، چالش‌ها و موانع خاص خود را دارد. آمارها نشان می‌دهد که بیش از ۹۰ درصد از استارت‌آپ‌ها، در مسیر تجاری‌سازی ایده و فناوری خود با شکست مواجه می‌شوند. این آمار، به خوبی مشخص می‌کند که دنیای کارآفرینی و استارت‌آپ‌ها، تنها به چند موفقیت پر زرق‌وبرق استارت‌آپ‌هایی که امروزه به یک کسب‌وکار چند میلیارد دلاری بدل شده‌اند، محدود نمی‌شود.

شنیدن تجربه یک کارآفرین یا فناور موفق و آشنایی با مجموعه شکست‌هایی که در مسیر کاری متحمل شده است، به شما کمک می‌کند تا تصمیم خود برای رها کردن کارمندی و آغاز یک تجربه جدید را با اطمینان بیشتری اتخاذ کنید. حتی اگر یک صاحب کسب‌وکار هستید و به دنبال فروش بیشتر یا گسترش کسب‌وکار خود به بازارهای بین‌المللی هستید، باز هم این تجربه‌ها به درد شما می‌خورد.

کاریز با اذعان بر اهمیت انتقال تجربه از کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار و باور به اینکه نزدیک به ۹۰ درصد از مشکلات کارآفرینان، به کمک تجارب دیگر کارآفرینان قابل حل می‌باشد، مجموعه‌ای از رویدادها را برگزار می‌نماید. در رویدادهای کاریز تجربه، فناوران و صنعتگران، از تجربیات، شکست‌ها و موفقیت‌های خود می‌گویند تا مخاطبین و علاقه‌مندان، بتوانند مسیرهای درست و بهینه را انتخاب کنند.